Portal internetowy Prywatna Opieka Medyczna 24h jest platformą certyfikowanych partnerów prywatnej Opieki Medycznej SIGNUM S7 Sp.z o.o .  

Opieka Medyczna SIGNUM S7 od 2008 roku oferuje w ramach pakietów abonamentowych usługi opieki medycznej dla klientów indywidualnych, firmowych oraz mikrofirm. Partnerem medycznym jest POLMED S.A. i jego placówki partnerskie, co daje gwarancję profesjonalnej opieki medycznej w ponad 1000 placówkach na terenie całego kraju i możliwości korzystania z opieki medycznej w miejscu, gdzie się znajdujesz.

Produkt "Opieka Medyczna SIGNUM S7" został uhonorowany Medalem Europejskim 2014 BCC (Business Centre Club), przy Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego oraz Ministra Spraw Zagranicznych RP.

Następnym wyróżnieniem to nagroda Złoty Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości wraz z tytułem Debiut 2014. Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości 2014 jest realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020, które posiada poparcie Kancelarii Prezydenta RP.

Najważniejszymi wyróżnieniami są jednak OPINIE KLIENTÓW, którzy już korzystają z Opieki Medycznej SIGNUM, ich zadowolenie z obsługi, dostępności i szybkości profesjonalnej opieki medycznej.

 

 

Portal internetowy pom24.pl korzysta z plików cookie. Korzystając ze strony pom24.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.